1.11.23

 

Allikukivi Veinimõisa Glämping                             

Telefon: +372 525 2800

E-post: info@allikukivi.ee
Aadress: Kooli tee 2, Allikukivi küla Saarde vald

 

Allikukivi Veinimõisa Glämping pakub ööbimisvõimalust mugavas glämpingu telgis, mis oma avaruse ja mugavuste osas meenutab pigem hotellituba kui telki. Glämpingus ööbijaid kostitatakse ka hommikusöögiga ja veinituuriga. Õhtul saavad külalised glämpingu terrassil aega veeta ja nautida nii vaikust (või linnulaulu) kui oma lemmik Allikukivi veini.

Telgid asuvad veinimõisa ajaloolises pargis, mis on eraldatud pargipuudega mõisahoonest. Põhjamaised ööd mööduvad vastavalt soovile kas kahe- või üheinimese voodis. Külastajatele on kasutada nii pesemisvõimalus kui veega WC. Puudub elektriühendus ja wifi.

 

Vango Imedemaa Puhkeküla  

Telefon: +372 516 3259, +372 506 3365

E-post: info@vango.ee
Aadress: Vango metsavahi koht, Saarde vald, Laiksaare küla, Pärnu maakond
 

Endisele metsavahi kohale rajatud Vango Imedemaa on eriline paik. Aastatega on siia kerkinud suuremaid ja väiksemaid hubaseid hooneid nii majutuse kui ka ühiste koosolemiste tarbeks. Hoonetes on külaliste jaoks kõik mugavused. Avaral õuel on ka palju ruumi telkimiseks.

 
 

Aasa Puhkemajad                               

Telefon: +372 5561 5508 
Aadress: Kärsu Saarde vald, Pärnumaa 86208 
 
Aasa Puhkemajad pakuvad  majutust kahes puhkemajas kesk kaskedega puisniitu. Asukoht on ideaalne Edela-Eestiga tutvujale, sest Pärnu, Viljandi, Nigula raba, Soomaa ja Pärnu lahe rannik jäävad autotunni kaugusele. Puhkemajad sobivad nii peo pidamiseks kui ka looduse nautimiseks. Võimalik on kasutada püstkoda, mis on ehitatud lapi kodade eeskujul. Kojas on lõkkease koos grillrestiga.

 

 

Livonia Matkamaja   

Telefon: +372 5669 1318

E-post: info@livoniamatkad.ee

koduleht

Aadress: Urve tn 5, Kilingi-Nõmme, 86305 Pärnumaa

Matkamajas on 3  kahekohalist tuba lisaks ühine kaminatuba kööginurgaga, kaminaga ja TV-ga. Majas ja tubades on tasuta ViFi. Majas on 1 WC ja 1 dušširuum. 

Matkamaja on hea ööbimise koht jalgsi-, jalgratta-, moto- ja automatkajatele. Algselt mõeldud oma, Lätimaale suunduvatele kanuumatkajatele, on ta osutunud sobivaks ka paljudele teistele. Ja hetkel on ainuke majutus Kilingi-Nõmmes (linnas). Matkamaja on hostel kui rentida majutus toakaupa. Kui rendite kogu maja, siis pigem apartement kolme magamistoaga.

 

 

Kõveri Puhkekeskus                                         

Telefon: +372 5689 2858

E-post: info@koveri.ee
Aadress: Seljaku, Kõveri küla Saarde vald 86406, Pärnumaa

 

Kõveri Puhkekeskus pakub külalistele erinevaid võimalusi aktiivseks puhkuseks. Siin saab sõpradega huvitavalt ja tervislikult aega veeta, puhkekeskuses on 14 märgiga maastikuvibu rada, võrkpalliplats, korvpallirõngas, järvel on võimalik paadi või parvega ümber saare sõita.

Puhkekeskuses on siseruumides ööbimiskohti kuni 32 külalisele, kelle kasutuses on katusealusega grillterras,  kus toidu valmistamiseks suitsuahi ja puuküttega pliit. Kontsertide korraldamiseks on puhkekeskuses hea akustikaga laululava. Külastajatele on avatud terviklik kompleks, kus saab korraldada sündmusi kuni 500-le inimesele.

Puhkekeskuse juurest saab alguse Ura jõe kallastel kulgev ja endisi talukohti läbiv matkarada. Loodusesõbrad leiavad matkarajalt palju huvitavat, jõe ääres on hea kasvukoht sõnajalgadele ja humalale, Kõveri Oja talukohas (Pärapõrgu puhkekoht) on säilinud põlipuude alle, kus kasvavad tammed, pärnad ja künnapuud ning Eesti üks suurim raagremmelgas. Loomariigi esindajatest on Kõveris igapäevased külalised põdrad, kitsed ja metssead, lumistel talvedel on metsas märgatud hundi ja ilvese jälgi.

 

Lodja Jahimaja    

Telefon: +372 5851 3515
E-post: info@lodja.ee

Aadress: Lodja küla, Saarde vald, Pärnumaa

Põlispuudest ümbritsetud jahimaja pakub privaatset puhkusevõimalust nii peredele, sõpruskonnale, kui ka kollektiividele erinevate ürituste pidamiseks.
1906. a ehitatud maja on täielikult renoveeritud. Peamajas on kokku 6 hubast ja valgusküllast tuba, suur ruumikas kaminaga elutuba ning köök koos kõige vajalikuga.
Maja lähedal väikese paisjärve ääres asub eraldi saunamaja, kus saab saunamõnusid nautida ja otse saunast vette hüpata. Saun on ruumikas, mugav ning mahutab lahedalt kogu seltskonna. Juhul, kui ööbijaid on rohkem, pakume lisavõimalusena majutuskohti ka kõrvalmajas asuvas jäägrimajas.

 
 
Peebu kämping  
Telefon: +372 518 4821
E-post: peebu.kamping@gmail.com
Aadress: Uuetoosi talu, Väljaküla küla, Saarde vald 86215, Pärnumaa

 

Majutust kompleksis pakutakse kuni 57-le inimesele, telkimisvõimalust, aktiivseid tegevusi mänguvõimaluste ja sportimise näol.

Külalistele kasutamiseks on väliköök, kus võimalus toitu valmistada, olemas külm ja kuum kraanivesi, nõud, külmik, veekeedukann, kohvimasin, pikk söögilaud pinkidega, grill ja mikrolaine ahi.

Valikus on 9 kämpingu majakest erineva mahutavuse ja sisseseadega. Kõik asuvad järvekaldast  10-30 m kaugusel.

 

Uueparu puhkekeskus   

Telefon: +372 513 7340

E-post: uueparu@uueparu.ee

www.uueparu.ee

Aadress: Uueparu, Tuuliku, Saarde vald, 86108 Pärnumaa  

Uueparu asub ürgse looduse keskel, ümbritsetuna suurtest rabamassiividest – Nigula raba ühel pool ja suurte rabajärvedega raba Lätimaal teisel pool.

Uueparult leiad:

  • Kõikide mugavustega majutus
  • Saun
  • Kümblustünn
  • Lõkkeplats
  • Telkimine
  • Matkarajad

 

H8TEL Hostel 

Telefon: +372 527 5521, +372 518 4821

E-post: peep.paimre@gmail.com

Aadress: Pärnu tänav 60, Kilingi-Nõmme, Saarde vald, Pärnumaa 86304 

Hostelis on 5 tuba, millest 2 sviidid. Ühine saal kamina, kööginurga ja 70" TV ning wifiga.

Parkimisvõimalus.