Kontaktid

1.07.22

 

Saarde Vallavalitsus                                                                                                 Tööaeg

Nõmme 22
Kilingi-Nõmme, Saarde vald, Pärnumaa 86304                                            E, T, N  8.00 - 16.30
telefon: 449 0135                                                                                                  K  8.00 - 18.00
e-post: info@saarde.ee                                                                                        R  8.00 - 15.00
                                                                                                                        lõuna 12.00 - 12.30
 
arved: e-arvete operaator OMNIVA
Arvelduskonto: EE972200221011807958 Swedbank
Registrikood: 75033454
Tehingupartneri kood: 306101
 
Saarde Vallavalitsus Surju teeninduskeskus    
perioodil 04.07-15.07.22 teeninduskeskus SULETUD
Valla
Surju küla, Saarde vald, Pärnumaa
86401 
telefon: 446 0397    
                                                                                                               

E, T, N 8.00 - 16.30

K 8.00 - 18.00

R 8.00 - 15.00 

lõuna 12.30 - 13.00

 
 
Ametikoht Nimi Telefon E-post

Vallavanem

Surju teeninduskeskuses teisipäeviti

Külli Karu

5551 9611

kylli.karu[at]saarde.ee

Abivallavanem 

Mait Talvoja

510 1385

mait.talvoja[at]saarde.ee

Haldusnõunik

Martti Rooden

5349 4259

martti.rooden[at]saarde.ee

Vallasekretär

täidab ka andmekaitsespetsialisti ülesandeid

Külli Veber

449 0131

kylli.veber[at]saarde.ee

Sekretär

Signe Laagus 449 0135
5664 9731
signe.laagus[at]saarde.ee

Referent-dokumendihaldur

Mari Treial 449 0138

mari.treial[at]saarde.ee

info[at]saarde.ee

Humanitaarnõunik

Andy Tilk

5912 9850

andy.tilk[at]saarde.ee

Sotsiaalnõunik

Marina Raid

5324 7231

marina.raid[at]saarde.ee

Sotsiaalspetsialist

puhkus 27.06-01.07.22

Merike Maidle

5331

4122

merike.maidle[at]saarde.ee

Lastekaitsespetsialist

 

     

Noorsootööspetsialist

Kairit Pärn 5429 0925 kairit.parn[at]saarde.ee
Kinnisvara-, hangete- ja arendusspetsialist Kai Utt 5749 3080 kai.utt[at]saarde.ee

Ehitusspetsialist

Vastuvõtt Saarde vallamajas
E, K 8.00 - 12.00
N Surju teeninduskeskuses 8.00 - 12.00 (vastuvõtule tulek eelnevalt telefoni teel kokku leppida)

Irja Pede

523 8280

irja[at]saarde.ee

 

Keskkonna- ja heakorraspetsialist

Kaie Sakala 5307 0296 kaie.sakala[at]saarde.ee

Raamatupidamisteenistuse juhataja

Anne Saar 449 0161 anne.saar[at]saarde.ee

Vanemraamatupidaja

Ly Loorents 449 0161 ly.loorents[at]saarde.ee

Vanemraamatupidaja

Virge Kraav 449 0161 virge.kraav[at]saarde.ee
Surju teeninduskeskus

Maaspetsialist

Andrus Lillemaa 526 6795 andrus.lillemaa[at]saarde.ee

Sotsiaalspetsialist

Elve Tilk 5330 6419 elve.tilk[at]saarde.ee

Metsamajanduse spetsialist

Vastuvõtule tulek eelnevalt telefoni teel kokku leppida

Peep Põlma 510 7965 peep.polma[at]keskkonnaamet.ee