« Tagasi

Sügis toob postiteenustes muudatusi!

Posti- ja pakiteenuste tarbimisvajadused on ajaga muutunud, lisandunud on uue võimalusena pakiautomaat ning väheneb postiasutuses kohapeal teenuste tarbimine. Tulenevalt sellest vaatasid valla ning Omniva esindajad koostöös üle piirkonna teenuste korralduse ning mahud.  Ajakohastamiseks on kavas sel sügisel postiteenustes muudatused.

Tihemetsas ja Talil toob postiteenused personaalne kirjakandja koju või tööle

Tihemetsa ja Tali postipunktid sulgevad uksed 1. septembril. Postiteenused toob nüüd koju või tööle personaalne kirjakandja ja pakke saab saata-saada ka Kilingi-Nõmme pakiautomaadis. Tavapäraselt jätkab tööd Kilingi-Nõmme postipunkt.

Kutsu personaalne kirjakandja endale koju!

Postipunkt ei ole lähedal, aga soovid saata või saada pakki? Vajad postmarki, ümbrikku või pakendit? Tasuda arveid või saata kirja? Kutsu selleks personaalne kirjakandja koju või tööle! See on tasuta kui elad postiasutustest kaugemal kui 5 km, lähemalt tulek maksab 5 eurot. Kehtivad täpselt samad hinnad kui postiasutuses ja maksad ainult ostetavate postiteenuste eest.

Personaalse kirjakandja tellimine on imelihtne!

Tellimiseks helista telefonil 661 6616 või kirjuta www.omniva.ee/era/abiinfo/kirjakandja_tellimine. Märgi, mis teenust soovid ja aadress. Omniva klienditeenindaja võtab Sinuga ühendust ja lepib kokku teenindamise aja. Tellimus täidetakse üldjuhul järgmisel tööpäeval, aga mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul ajavahemikus kell 8-17.

Traditsiooniline kirjade saatmine väheneb

Valla 13st kirjakastist saadetakse 7 alla viie kirja kuus, mõnes neist pole ühtegi kirja. Lähikuudel on kavas üle vaadata vähese kasutatavusega kirjakastide asukoht ja viia üle käidavamatesse kohtadesse. Kui postiasutus ei ole lähedal, siis ka siin on edaspidi abiks personaalne kirjakandja, kelle abil saab kirjad teele saata kodust või töölt.   

Postmarkide ja ümbrike edasimüüjate arv suureneb

Soov on läbi rääkida ka kohalike edasimüüjatega postmarkide ja ümbrike müümiseks, et suurendada toodete valikut ja kättesaadavust vallas. Postmarke, ümbrikke, postkaarte jt tooteid saab osta ka Omniva e-poest

 

Piret Heinmets  

Omniva postiasutuste kanali juht